Konkurs rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że wyłoniliśmy już laureatów naszego konkursu, w którym poprosiliśmy starszych przedszkolaków z bydgoskich przedszkoli o wykonanie dowolną techniką pięknej ilustracji do treści wiersza Lucyny Krzemienieckiej pt. ”O dębie, co żołędzie rozdawał”. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania dzieci światem przyrody, a w szczególności roli dębów w ekosystemach leśnych oraz, co najważniejsze, wykazanie się przez dzieci wiedzą związaną z treścią wiersza. Nagrody w konkursie otrzymują: Miejsce I: Urszula Wysocka z Przedszkola nr 16 Miejsce II: Franciszek Witkowski z Przedszkola nr 70 “Stokrotka” Miejsce III: Zosia Komza z Przedszkola nr 11 Wyróżnienie: Tola Łukasiewicz z Przedszkola nr 16 WSZYSTKIM NAGRODZONYM DZIECIOM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!