Konkurs na maketę dębu

Miło nam poinformować, że wyłoniliśmy już laureatów naszego konkursu pt. ”Dąb, dębowi nierówny”, w którym poprosiliśmy uczniów klas I-III o wykonanie makiety dowolnego gatunku dębu. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania dzieci światem przyrody, a w szczególności pokazania wielogatunkowości dębów w naszym ekosystemie leśnym. Nagrody w konkursie otrzymują w następujących kategoriach:  Klasy I-sze: I miejsce Adrian Kulesza kl. I a  Klasy II-gie: I miejsce Piotr Czerwiński kl. II b  II miejsce Martyna Ruprik kl. II b  III miejsce ex aequo Laura Kwiatkowska kl. II b Lena Teske kl. II b Wyróżnienie: Gracjan Czarnowski  kl. II b  Klasy III-cie: I miejsce ex aequo Miłosz Wachniak kl. III a Agata Walczak kl. IIIa  WSZYSTKIM NAGRODZONYM UCZNIOM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!